Kontakt

Hör av dig!

Tveka inte att ta kontakt med oss om du har några frågor eller funderingar. Vill du istället komma på besök hos oss på något av våra kontor i Göteborg eller Skövde så är du hjärtligt välkommen. Våra dörrar står alltid öppna!
Växel
Ring vår växel
031-720 73 00
Läs mer om hur vi hanterar dina personuppgifter här
Tack, vi kontaktar dig inom kort.
Ojdå, nu gick något fel. Försök igen eller hör av dig direkt till oss på info@elektroautomatik.se

Kontakt

EA Mobile Robotics

PRODUCTION MANAGER

Carolin Almström

carolin.almstrom@elektroautomatik.se 0500-10 34 10

Herman Kiviniemi

0500-10 34 36
Business Unit Manager EA Mobile Robotics

Joakim Andersson

joakim.andersson@elektroautomatik.se 0500-78 33 19
MANAGER, TECHNIQUE AND PROJECT DEPT.

Johan Karlsson

johan.karlsson@elektroautomatik.se 0500-10 34 24

EA Service

Service- & Installation Manager

Alexander Lundell

alexander.lundell@elektroautomatik.se 031-720 74 19
SERVICE TECHNICIAN ELEC.

Anton Aronsson

anton.aronsson@elektroautomatik.se 0500-10 34 52
SERVICE ENGINEER MECH.

Aron Svensson

aron.svensson@elektroautomatik.se 0500-78 33 64
SERVICE ENGINEER ELEC.

Jesper Tiainen

jesper.tiainen@elektroautomatik.se 0500-10 34 02
SERVICE TECHNICIAN ELEC.

Joel Lundin

joel.lundin@elektroautomatik.se 031-720 74 10
TECHNICAL LEAD SERVICE MECH.

Joel Svensson

joel.svensson@elektroautomatik.se 0500-78 33 54
SERVICE ENGINEER ELEC.

Johannes Runelid

johannes.runelid@elektroautomatik.se 0500-78 33 87
SERVICE TECHNICIAN

John Nordström

john.nordstrom@elektroautomatik.se 031-720 74 07
SERVICE ENGINEER ELEC.

Marcus Steneros

marcus.steneros@elektroautomatik.se 0500-78 33 83
SERVICE TECHNICIAN ELEC.

Markus Rautio

markus.rautio@elektroautomatik.se 0500-10 34 51
SERVICE TECHNICIAN ELEC.

Michelle Buchner

michelle.buchner@elektroautomatik.se 031-720 73 47
Technical Lead Service Elec.

Mikael Rydén

mikael.ryden@elektroautomatik.se 0500-78 33 59
SERVICE TECHNICIAN ELEC.

Robin Berggren

robin.berggren@elektroautomatik.se 0500-78 33 52
SERVICE TECHNICIAN ELEC.

Robin Dalerstedt

robin.dalerstedt@elektroautomatik.se 031-720 74 02
SERVICE ENGINEER

Tobias Rejnö Karlsson

tobias.karlsson@elektroautomatik.se 0500-78 33 98
SERVICE UNIT MANAGER

Urban Gustavsson

urban.gustavsson@elektroautomatik.se 0500-78 33 03

EA Machine

SERVICE ENGINEER MECH

Carl-Gustav Lilja

carlgustaf.lilja@elektroautomatik.se 0500-10 34 57
Sales Manager EA Machine

Johan Willbo

johan.willbo@elektroautomatik.se 0500-78 33 68

Övriga medarbetare

Vision Technical Lead

Daniel Bohrén

daniel.bohren@elektroautomatik.se 0500-78 33 04
TECHNICAL LEAD SERVICE MECH.

Fredric Eriksson

fredric.eriksson@elektroautomatik.se 031-720-73 19
TECHNICAL MANAGER SW

Martin Skoog

martin.skoog@elektroautomatik.se 0500-78 33 14
Service engineer & Mechanical design

Ulf Claesson

ulf.claesson@elektroautomatik.se 0500-78 33 69