Kontakt

Hör av dig!

Tveka inte att ta kontakt med oss om du har några frågor eller funderingar. Vill du istället komma på besök hos oss på något av våra kontor i Göteborg eller Skövde så är du hjärtligt välkommen. Våra dörrar står alltid öppna!
Växel
Ring vår växel
031-720 73 00
Läs mer om hur vi hanterar dina personuppgifter här
Tack, vi kontaktar dig inom kort.
Ojdå, nu gick något fel. Försök igen eller hör av dig direkt till oss på info@elektroautomatik.se

Kontakt

EA Service

Technical Lead Service Elec.

Alexander Lundell

alexander.lundell@elektroautomatik.se 031-720 74 19
Service technician

Björn Söderlund

bjorn.soderlund@elektroautomatik.se 031-720 74 01
Automation- & Service Engineer

Casper Kluj

casper.kluj@elektroautomatik.se 031-720 74 16
Engineer Maintenance & Mech.

Daniel Härström

daniel.harstrom@elektroautomatik.se 0500-78 33 40
Engineer Service Mech.

Fredrik Meyner

fredrik.meyner@elektroautomatik.se 0500-78 33 91
Engineer Maintenance & Mech.

Joel Svensson

joel.svensson@elektroautomatik.se 0500-78 33 54
Engineer Maintenance & Mech

Johan Willbo

johan.willbo@elektroautomatik.se 0500-78 33 68
Service- & Installation Manager

Mathias Lejdström

mathias.lejdstrom@elektroautomatik.se 031-720 74 11
Engineer Mech. & Sales

Matz Andersson

matz.andersson@elektroautomatik.se 0500-78 33 46
Technical Lead Service Elec.

Mikael Rydén

mikael.ryden@elektroautomatik.se 0500-78 33 59
Engineer Service Mech.

Morgan Arnham

morgan.arnham@elektroautomatik.se 0500-78 33 96
Maintenance engineer

Robert Lindner

robert.lindner@elektroautomatik.se 0500-78 33 61
ENGINEER SERVICE

Tobias Rejnö Karlsson

tobias.karlsson@elektroautomatik.se 0500-78 33 98
Service engineer & Mechanical design

Ulf Claesson

ulf.claesson@elektroautomatik.se 0500-78 33 69
SERVICE UNIT MANAGER

Urban Gustavsson

urban.gustavsson@elektroautomatik.se 0500-78 33 03

EA Academy

Vision Technical Lead

Daniel Bohrén

daniel.bohren@elektroautomatik.se 0500-78 33 04
Vision Technical Lead

Erik Danauskis

erik.danauskis@elektroautomatik.se 031-720 73 43
Marketing Manager & Course Coordinator

Martina Elf

martina.elf@elektroautomatik.se 031-720 73 38

Övriga medarbetare