Kontakt

Hör av dig!

Tveka inte att ta kontakt med oss om du har några frågor eller funderingar. Vill du istället komma på besök hos oss på något av våra kontor i Göteborg eller Skövde så är du hjärtligt välkommen. Våra dörrar står alltid öppna!
Växel
Ring vår växel
031-720 73 00
Läs mer om hur vi hanterar dina personuppgifter här
Tack, vi kontaktar dig inom kort.
Ojdå, nu gick något fel. Försök igen eller hör av dig direkt till oss på info@elektroautomatik.se

Kontakt

Ledning

Business Unit manager EAMR

Pär Knutsson

par.knutsson@elektroautomatik.se 0500-10 34 26
Business Unit Manager Automation

Samuel Lindholm

samuel.lindholm@elektroautomatik.se 0500-78 33 12
Business Unit Manager Service

Urban Gustavsson

urban.gustavsson@elektroautomatik.se 0500-78 33 03

Automation

Production Manager

Andreas Daläng

andreas.dalang@elektroautomatik.se 031-720 74 08
Business Unit Manager Automation

Samuel Lindholm

samuel.lindholm@elektroautomatik.se 0500-78 33 12

EA Mobile Robotics

PRODUCTION MANAGER

Carolin Almström

carolin.almstrom@elektroautomatik.se 0500-10 34 10
Eftermarknadssäljare

Eliisa Kalliomäki

eliisa.kalliomaki@elektroautomatik.se 0500-10 34 99

Ola Jalnefur

0500-10 34 45
Business Unit manager EAMR

Pär Knutsson

par.knutsson@elektroautomatik.se 0500-10 34 26

EA Service

SERVICE ENGINEER ELEC.

Adam Balsbo

adam.balsbo@elektroautomatik.se 031-72 07 324
SERVICE TECHNICIAN ELEC.

Albin Johansson

albin.johansson@elektroautomatik.se 0500-10 34 51
MAINTENANCE ENGINEER

Andreas Ohls

andreas.ohls@elektroautomatik.se 0227-69 90 03
SERVICE ENGINEER ELEC.

Björn Arvidsson

bjorn.arvidsson@elektroautomatik.se 031- 720 73 19
SERVICE TECHNICIAN ELEC.

Christoffer Löfgren

christoffer.lofgren@elektroautomatik.se 08-409 201 62
SERVICE ENGINEER ELEC.

Daniel Persson

daniel.persson@elektroautomatik.se 0500-78 33 41
MAINTENANCE ENGINEER

Daniel Rytzler

daniel.rytzler@elektroautomatik.se 0227-61 69 80
SERVICE ENGINEER ELEC.

Dejan Mijatovic

dejan.mijatovic@elektroautomatik.se 0317207303
SERVICE LEADER MECH.

Fredrik Meyner

fredrik.meyner@elektroautomatik.se 0500-78 33 91
SERVICE TECHNICIAN

Kristian Ragnarsson

kristian.ragnarsson@elektroautomatik.se 0227-61 69 97
SERVICE TECHNICIAN ELEC.

Markus Rautio

markus.rautio@elektroautomatik.se 08-409 201 61
MAINTENANCE ENGINEER

Mattias Arbelius

mattias.arbelius@elektroautomatik.se 0227-69 90 00
SERVICE TECHNICIAN ELEC.

Max Wäring

max.waring@elektroautomatik.se 0500- 10 34 09
SERVICE TECHNICIAN ELEC.

Michelle Buchner

michelle.buchner@elektroautomatik.se 031-720 73 47
SERVICE ENGINEER ELEC.

Niklas Christensen

niklas.christensen@elektroautomatik.se 08-409 201 63
SERVICE TECHNICIAN MECH.

Patric Karlsson

patric.karlsson@elektroautomatik.se 0500-78 33 48
SERVICE TECHNICIAN ELEC.

Samuel Karlsson

samuel.karlsson@elektroautomatik.se 0500-78 33 49
SERVICE ENGINEER ELEC.

Torbjörn Öhrling

torbjorn.ohrling@elektroautomatik.se 0500-78 33 42
Business Unit Manager Service

Urban Gustavsson

urban.gustavsson@elektroautomatik.se 0500-78 33 03
SERVICE TECHNICIAN ELEC.

Viktor Stimac

viktor.stimac@elektroautomatik.se 0500- 10 34 04
SERVICE TECHNICIAN

Wilhelm Johansson

wilhelm.johansson@elektroautomatik.se 0227-61 69 98

EA Machine

SERVICE ENGINEER MECH.

Aron Svensson

aron.svensson@elektroautomatik.se 0500-78 33 64
SERVICE TECHNICIAN ELEC.

Eric Jansson

eric.jansson@elektroautomatik.se 0500- 10 34 13
TECHNICAL LEAD SERVICE MECH.

Joel Svensson

joel.svensson@elektroautomatik.se 0500-78 33 54
Sales Manager EA Machine

Johan Willbo

johan.willbo@elektroautomatik.se 0500-78 33 68
SERVICE ENGINEER

Tobias Rejnö Karlsson

tobias.karlsson@elektroautomatik.se 0500-78 33 98

Övriga medarbetare

KONSTRUKTION & MONTAGE-CHEF

Johan Pettersson

johan.pettersson@elektroautomatik.se 031-720 74 04
TEKNISK CHEF MJUKVARA

Martin Skoog

martin.skoog@elektroautomatik.se 0500-78 33 14