Kontakt

Hör av dig!

Tveka inte att ta kontakt med oss om du har några frågor eller funderingar. Vill du istället komma på besök hos oss på något av våra kontor i Göteborg eller Skövde så är du hjärtligt välkommen. Våra dörrar står alltid öppna!
Växel
Ring vår växel
031-720 73 00
Läs mer om hur vi hanterar dina personuppgifter här
Tack, vi kontaktar dig inom kort.
Ojdå, nu gick något fel. Försök igen eller hör av dig direkt till oss på info@elektroautomatik.se

Kontakt

EA Mobile Robotics

SALES MANAGER EA MOBILE ROBOTICS

Pär Knutsson

par.knutsson@elektroautomatik.se 0500-10 34 26
Business Area Manager EA Mobile Robotics

Per-Olof Rengstedt

per-olof.rengstedt@elektroautomatik.se 0703-89 91 90

EA Service

Technical Lead Service Elec.

Alexander Lundell

alexander.lundell@elektroautomatik.se 031-720 74 19
SERVICE ENGINEER MECH.

Aron Svensson

aron.svensson@elektroautomatik.se 0500-78 33 64
TECHNICAL LEAD SERVICE MECH.

Fredric Eriksson

fredric.eriksson@elektroautomatik.se 031-720-73 19
PRODUCTION ENGINEER

Gustaf Hermansson

gustaf.hermansson@elektroautomatik.se 0500-78 33 99
SERVICE ENGINEER ELEC.

Jesper Tiainen

jesper.tiainen@elektroautomatik.se 0500-10 34 02
SERVICE TECHNICIAN ELEC.

Joel Lundin

joel.lundin@elektroautomatik.se 031-720 74 10
TECHNICAL LEAD SERVICE MECH.

Joel Svensson

joel.svensson@elektroautomatik.se 0500-78 33 54
SERVICE ENGINEER ELEC.

Johannes Runelid

johannes.runelid@elektroautomatik.se 0500-78 33 87
SERVICE TECHNICIAN

John Nordström

john.nordstrom@elektroautomatik.se 031-720 74 07
SERVICE ENGINEER ELEC.

Marcus Steneros

marcus.steneros@elektroautomatik.se 0500-78 33 83
Service- & Installation Manager

Mathias Lejdström

mathias.lejdstrom@elektroautomatik.se 031-720 74 11
SERVICE TECHNICIAN ELEC.

Michelle Buchner

michelle.buchner@elektroautomatik.se 031-720 73 47
PRODUCTION ENGINEER

Mikael Bengtsson

mikael.bengtsson@elektroautomatik.se 0500-10 34 01
Consultant Manager EA Service

Mikael Bogren

mikael.bogren@elektroautomatik.se 0500-78 33 15
Technical Lead Service Elec.

Mikael Rydén

mikael.ryden@elektroautomatik.se 0500-78 33 59
Maintenance engineer

Robert Lindner

robert.lindner@elektroautomatik.se 0500-78 33 61
SERVICE TECHNICIAN ELEC.

Robin Dalerstedt

robin.dalerstedt@elektroautomatik.se 031-720 74 02
SERVICE ENGINEER

Tobias Rejnö Karlsson

tobias.karlsson@elektroautomatik.se 0500-78 33 98
Service engineer & Mechanical design

Ulf Claesson

ulf.claesson@elektroautomatik.se 0500-78 33 69
SERVICE UNIT MANAGER

Urban Gustavsson

urban.gustavsson@elektroautomatik.se 0500-78 33 03
MAINTENANCE ENGINEER

Walter Låstberg

walter.lastberg@elektroautomatik.se 0500-78 33 09

EA Machine

Sales Manager EA Machine

Johan Willbo

johan.willbo@elektroautomatik.se 0500-78 33 68

Övriga medarbetare

Vision Technical Lead

Daniel Bohrén

daniel.bohren@elektroautomatik.se 0500-78 33 04