Kontakt

Hör av dig!

Tveka inte att ta kontakt med oss om du har några frågor eller funderingar. Vill du istället komma på besök hos oss på något av våra kontor i Göteborg eller Skövde så är du hjärtligt välkommen. Våra dörrar står alltid öppna!
Växel
Ring vår växel
031-720 73 00
Läs mer om hur vi hanterar dina personuppgifter här
Tack, vi kontaktar dig inom kort.
Ojdå, nu gick något fel. Försök igen eller hör av dig direkt till oss på info@elektroautomatik.se

Kontakt

EA Service

TECHNICAL LEAD SERVICE MECH.

Joel Svensson

joel.svensson@elektroautomatik.se 0500-78 33 54
Engineer Maintenance & Mech

Johan Willbo

johan.willbo@elektroautomatik.se 0500-78 33 68
Technical Lead Service Elec.

Mikael Rydén

mikael.ryden@elektroautomatik.se 0500-78 33 59
Engineer Service Mech.

Morgan Arnham

morgan.arnham@elektroautomatik.se 0500-78 33 96
Maintenance engineer

Robert Lindner

robert.lindner@elektroautomatik.se 0500-78 33 61
ENGINEER SERVICE

Tobias Rejnö Karlsson

tobias.karlsson@elektroautomatik.se 0500-78 33 98
Service engineer & Mechanical design

Ulf Claesson

ulf.claesson@elektroautomatik.se 0500-78 33 69
SERVICE UNIT MANAGER

Urban Gustavsson

urban.gustavsson@elektroautomatik.se 0500-78 33 03

EA Academy

Vision Technical Lead

Daniel Bohrén

daniel.bohren@elektroautomatik.se 0500-78 33 04

Övriga medarbetare