Kontakt

Hör av dig!

Tveka inte att ta kontakt med oss om du har några frågor eller funderingar. Vill du istället komma på besök hos oss på något av våra kontor i Göteborg eller Skövde så är du hjärtligt välkommen. Våra dörrar står alltid öppna!
Växel
Ring vår växel
031-720 73 00
Läs mer om hur vi hanterar dina personuppgifter här
Tack, vi kontaktar dig inom kort.
Ojdå, nu gick något fel. Försök igen eller hör av dig direkt till oss på info@elektroautomatik.se

Kontakt

EA Service

SERVICE ENGINEER MECH.

Aron Svensson

aron.svensson@elektroautomatik.se 0500-78 33 64
PRODUCTION ENGINEER

Gustaf Hermansson

gustaf.hermansson@elektroautomatik.se 0500-78 33 99
SERVICE ENGINEER ELEC.

Jesper Tiainen

jesper.tiainen@elektroautomatik.se 0500-10 34 02
TECHNICAL LEAD SERVICE MECH.

Joel Svensson

joel.svensson@elektroautomatik.se 0500-78 33 54
SERVICE ENGINEER ELEC.

Johannes Runelid

johannes.runelid@elektroautomatik.se 0500-78 33 87
SERVICE ENGINEER ELEC.

Marcus Steneros

marcus.steneros@elektroautomatik.se 0500-78 33 83
PRODUCTION ENGINEER

Mikael Bengtsson

mikael.bengtsson@elektroautomatik.se 0500-10 34 01
Consultant Manager EA Service

Mikael Bogren

mikael.bogren@elektroautomatik.se 0500-78 33 15
Technical Lead Service Elec.

Mikael Rydén

mikael.ryden@elektroautomatik.se 0500-78 33 59
Maintenance engineer

Robert Lindner

robert.lindner@elektroautomatik.se 0500-78 33 61
SERVICE ENGINEER

Tobias Rejnö Karlsson

tobias.karlsson@elektroautomatik.se 0500-78 33 98
Service engineer & Mechanical design

Ulf Claesson

ulf.claesson@elektroautomatik.se 0500-78 33 69
SERVICE UNIT MANAGER

Urban Gustavsson

urban.gustavsson@elektroautomatik.se 0500-78 33 03